Aperia design

Aperia design

Wpływ Sztuki na odbiorców

O Galerii Sztuki Aperia design

Aperia design to Galeria Sztuki której celem jest promowanie Artystów i ich twórczości. W jednym z najwyższych warszawskich drapaczy chmur znajduje się miejsce naszych spotkań ze Sztuką. Współpracujemy z Artystami którzy zaistnieli już mocno na rynku a także z młodymi utalentowanymi osobami chcącymi pokazać swoją twórczość. 

Fragment ekspozycji fotografii Piotra Leczkowskiego w Wieżowcu Q22

Eventy

Artyści współpracujący z Galerią mają możliwość uczestniczenia w różnych projektach. Jednym z takich wydarzeń był Wieczór Sztuki w Biznesie u jednego z naszych Partnerów zorganizowanym w Hotelu Bristol w Warszawie.

Wieczór whisky z karykaturą i wspaniałą Sztuką Agnieszki Paczuskiej

Wieczory Artystyczne

To wyjątkowe kameralne eventy połączone z muzyką i winem podczas których Artyści mogą opowiedzieć o swojej Sztuce i podzielić się pasją z uczestnikami i zaproszonymi Gośćmi.

Kontakt ze Sztuką

Nasi Goście nie tylko posmakują prawdziwej Sztuki ale będą częścią niezapomnianej przygody w której czasem mogą stać się...głównym bohaterem:)

Wraz z Artystami tworzymy Szkolenia

Szkolenia dla firm

Organizujemy szkolenia i warsztaty a w tym kursy wspomagające wystąpienia publiczne, tak by każda prezentacja stała się sukcesem osoby prowadzącej.

Nasze szkolenia odbywają się w nowoczesnych oraz klimatyzowanych salach. Każde ze spotkań podzielone jest na część teoretyczną i praktyczną.

Skontaktuj się z nami